Zažij adrenalin na Zadově

2 stálé upravované Enduro trasy v areálu Kobyla. Naše traily jsou nenáročné pro aktivní jezdce a potěší i sportovní „bajkery“.

Pumptrack – U horní stanice sedačkové lanovky Kobyla

Pumptrack je jedinečný typ dráhy, který používá “pumpování” (pohyb nahoru a dolů) jako hnací sílu jízdního kola namísto šlapání. Pumptrack je jedinečný pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jízdních kolech.

U horní stanice sedačkové lanovky najdete malý uzavřený, uměle vytvořený okruh pro jízdu na kole, který je možný projíždět bez šlapání. Okruh je tvořený vlnkami a klopenými zatáčkami, které umožňují udržovat nebo dokonce zvyšovat rychlost.

Temelínský odpalovák (červená trasa)

Trail začíná od horní stanice lanovky doprava do lesa nad rozhlednou, kolem které pak přiletíte k Drop In (lavice s výhledem), méně odolní mohou využít „chicken way“. Trail dál kopíruje bývalý buben skokanských můstků a lesem Vás dovede až k dolní stanici lanovky.

Na Kobyle Rodeo (modrá trasa)

Druhý trail začíná taktéž od horní stanice, ale směřuje okolo fotopointu přes kamenné valy do lesa. Rychlá kořenatá pěšinka nabídne lavici a rychlý příjezd na sjezdovku s napojením na bývalou sáňkařskou dráhu. Na konci malé pomy překřižuje sjezdovku a následný skok do lesa a strmý lesní sjezd končí opět u dolní stanice lanové dráhy.